Nutella's Stories

"Muzyka jest zbyt wielka i piękna, by dzielić ją na gatunki"

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Moje aktualne wpisy

Bohaterowie

Aneta Nowak (Netka)- 13 lat, pseudonim zawdzięcza swojemu uzależnieniu od neta, ale pasowało też do jej imienia. Trochę przy kości, nosi kujonki, ma długie blond włosy, lubi nosić wygodne ciuchy typu dresy, bejsbolówki, itp. Miła, ale roztargniona, przyjacielska i zakręcona, mówi rzadko, ale jak już coś zacznie gadać, to nie może skończyć... :) Mieszka wraz z rodzicami, jest jedynaczką.
Aniela Sienkiewicz- 12,5 lat, bez przezwiska, najmłodsza w klasie i jedna z najlepszych uczennic. Ma długie, czarne loki, czekoladowe oczy, duże, malinowe usta i ciemną karnacje (jej ojciec z pochodzenia jest obywatelem Etiopii). Urodziła się w Sopocie, ale wraz z rodziną przyjechała do Chodłowa* gdzie zamieszkali. Mieszka z rodzicami, bratem i babcią.
Beata Torbok (Beti)- 13 lat, chuda, nie ładna, ale za to z charakterem. Przezwisko od imienia, bo po co mówić długo, gdy można krótko? Ma rude włosy i piegi na bladej skórze, ale za to jest bardzo zabawna, potrafi pocieszać i rozweselić. Zawsze ma w głowie mnóstwo głupich pomysłów i ciętych ripost na poczekaniu, mimo, że żyje bez rodziców u babci.
Danuta Adamska (Danka) - 13 lat, Danka od imienia, jest przeciętnie mądra, ale ładna. To średniego wzrostu dziewczyna o lokach koloru pszenicy i oczach jak niebo przed burzą. Nie jest plastikiem ani typową blondi, zna się na uczuciach i marzeniach. Ubiera się w zwiewne ubrania podkreślające kształt jej figury i lazur oczu. Mieszka w wielkiej willi z rodzicami.
Ariel Grabiak - 13 lat, typowy "metalowiec". Cały czas chodzi w czarnych ubraniach z ćwiekami i w glanach. Ma ciemnego irokeza i gra na elektrycznej gitarze. Wysoki i umięśniony. Mieszka w bloku mieszkalnym razem z 2 braćmi i rodzicami.
Leon Podczap (Leo) - 13 lat, sportowiec, uwielbia piłkę nożną i FC Barcelonę. Ma blond włosy prawie do ramion i wielkie zielone oczy poniżej szerokiego czoła. Opalony, miły i wysportowany, mieszka z rodzicami i siostrą.
Marek Wacławski - 13 lat, romantyk z gitarą klasyczną, myślący chłopak. Ma brązowe włosy , wystające kości policzkowe i czarne oczy. Ubiera się zgodnie z najnowszą modą i lubi meloniki. Ma młodszego brata i mieszka z nim i rodzicami w domu prywatnym.

* - Chołdów - to wymyślone na rzecz bloga miasto, w którym mieszkają bohaterowie.
ZBIEŻNOŚĆ NAZWISK PRZYPADKOWA!
Tagi: bohaterowie
03.04.2013 o godz. 17:13
Komentuj post użytkownika (maksymalnie 1024 znaki)

VanCanto
4.04.2013, 10:49
VanCanto napisał(a):
fajne ale czekam na ciąg dalszy...
Nutella69
Nutella's Stories
Skąd: Gorlice
statystyki