Nutella's Stories

"Muzyka jest zbyt wielka i piękna, by dzielić ją na gatunki"

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Moje aktualne wpisy

Rozdział Piąty

Oczami Netki
Następnego dnia, po wypadku, obudziłam się u siebie w łóżku. Byłam w ubraniu, widocznie ktoś zaniósł mnie do łóżka. Poczułam, że muszę skorzystać z neta. Problem polegał na tym, że nigdzie nie widziałam komputera, telefonu ani tableta. Poszłam na śniadanie, zjadłam jakieś babeczki z lodówki. Zaczęła mnie boleć głowa. Poczułam mdłości. W wyobraźni odtworzyłam scenę na przejściu dla pieszych. Przed oczami zrobiło mi się ciemno. Oparłam się o lodówkę i zamknęłam oczy, dysząc. Potem po prostu poczułam, że upadam na podłogę i zemdlałam.
Kiedy się znów ocknęłam, leżałam na powrót w łóżku, a obok mnie stała butelka wody i tabliczka czekolady. Sięgnęłam po te produkty, ale rękę miałam jak z ołowiu. Była już jedenasta. Nie będę szła do szkoły. Usnęłam, ale było mi nieprzyjemnie. Nie jadłam już nic do końca dnia, bo cały czas spałam.
Oczami Anieli
Rano poszłam do szkoły, ale czułam się okropnie. Netki ani Danki nie było w szkole. Klasa w ogóle była jakaś taka niewyraźna i cicha. Kilka osób szeptało między sobą. Siadłam pod ścianą i wyciągnęłam zeszyt do chemii. Miała być kartkówka, a ja się nie uczyłam. Nauka szła mi źle, ale nie chowałam zeszytu, żeby ukryć łzy. Danka jest w ciężkim stanie, ale żyje. Dzwonek. Wchodzimy do klasy, ja ze spuszczoną głową. Wyjmujemy kartki. Piszemy pytania. Odpowiadamy. Piszę jakieś bzdury. Cisza na sali. Słychać buczenie zepsutej lampy. Na moją kartkę spadają krople łez. Zaczynam szlochać. Nauczycielka podchodzi do mnie i pyta co mi jest. Odpowiadam urywanymi zdaniami. Kilku osobom też się zbiera na płacz. Nauczycielka odwołuje kartkówkę i każe uzupełnić ćwiczenia. Wychodzi z klasy. Na resztę lekcji jesteśmy zwolnieni.
Tagi: 5
24.04.2013 o godz. 09:34
Komentuj post użytkownika (maksymalnie 1024 znaki)

Katniss
24.04.2013, 19:31
Katniss napisał(a):
Super!!!!! Kiedy dalszy ciąg?

Claudiaaa14
24.04.2013, 10:10
Claudiaaa14 napisał(a):
nawet fajne ܤ :)
Nutella69
Nutella's Stories
Skąd: Gorlice
statystyki